Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.11.2021 05:36



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [S21W08 - 25.10.2021-31.10.2021] ПМЛ А Лига (VII кръг) + ПМЛ Б Лига (VII кръг) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 7747
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [S21W08 - 25.10.2021-31.10.2021] ПМЛ А Лига (VII кръг) + ПМЛ Б Лига (VII кръг) <>   |   25.10.2021 17:28



-S21W08- ПМЛ А Лига, VII кръг + ПМЛ Б Лига, VII кръг (25.10.2021-31.10.2021)<>
ПМЛ А Лига (VII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[21081101]СИНЯТА ЛАВИНА - THE GRIZZLIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21081102]CRAZY BAND - UNDERGROUND[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21081103]AIR FORCE - DUNE WARRIORS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21081104]EXTREME ZOMBIES - THE MUMMIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21081105]LES MOUSQUETAIRES - THUG SLUGS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ Б Лига (VII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[21081206]THE THRACIAN ORPHICS - КРИВА НИВА[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21081207]VALIANT KNIGHTS - RED OR DEAD[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21081208]DEMBA BOYZ - REAL GREEN[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
<>


НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ<>
10010100 | Англия
10020200 | Германия
10030300 | Италия
10050400 | Франция
10060500 | Холандия
10070600 | Англия-II
20040700 | Испания
20090800 | Русия
20100900 | Испания-II
20121000 | Турция
20131100 | Португалия
20141200 | България
20161300 | Белгия
20171400 | Швейцария
20181500 | Гърция
20201600 | Бразилия
20211700 | Норвегия
20221800 | Австрия
30111900 | Германия-II
30152000 | Мексико
30232100 | Швеция
30242200 | Дания
30252300 | Англия-III
30262400 | Англия-IV

> Информация за потоците <
<>


НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ.
<>
10010100 | Англия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10010101 | Тотнъм - Манчестър Юнайтед
[Съб 17:00] 10010102 | Манчестър Сити - Кристъл Палас
[Съб 17:00] 10010103 | Нюкасъл - Челси
[Нед 18:30] 10010104 | Астън Вила - Уест Хям
[Съб 17:00] 10010105 | Ливърпул - Брайтън
[Нед 16:00] 10010106 | Норич - Лийдс
[Съб 17:00] 10010107 | Уотфорд - Саутхямптън
[Съб 17:00] 10010108 | Бърнли - Брентфорд

10020200 | Германия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10020201 | Айнтрахт Франкфурт - РБ Лайпциг
[Съб 16:30] 10020202 | Унион Берлин - Байерн Мюнхен
[Съб 16:30] 10020203 | Байер Леверкузен - Волфсбург
[Съб 16:30] 10020204 | Борусия Дортмунд - Кьолн
[Нед 16:30] 10020205 | Аугсбург - Щутгарт
[Нед 18:30] 10020206 | Борусия М'Гладбах - Бохум
[Съб 16:30] 10020207 | Арминия Билефелд - Майнц
[Съб 16:30] 10020208 | Фрайбург - Гройтер Фюрт

10030300 | Италия
------------------------------------------------------------
[Нед 21:45] 10030301 | Рома - Милан
[Съб 16:00] 10030302 | Аталанта - Лацио
[Съб 19:00] 10030303 | Верона - Ювентус
[Нед 13:30] 10030304 | Интер - Удинезе
[Нед 19:00] 10030305 | Салернитана - Наполи
[Нед 16:00] 10030306 | Сасуоло - Емполи
[Съб 21:45] 10030307 | Торино - Сампдория
[Нед 16:00] 10030308 | Фиорентина - Специя
[Нед 16:00] 10030309 | Дженоа - Венеция

10050400 | Франция
------------------------------------------------------------
[Съб 22:00] 10050401 | Лион - Ланс
[Нед 18:00] 10050402 | Стад Брест - Монако
[Съб 18:00] 10050403 | Мец - Сент Етиен
[Нед 14:00] 10050404 | Анже - Ница
[Нед 21:45] 10050405 | Клермон - Марсилия
[Нед 16:00] 10050406 | Троа - Рен
[Нед 16:00] 10050407 | Монпелие - Нант
[Нед 16:00] 10050408 | Бордо - Реймс
[Нед 16:00] 10050409 | Страсбург - Лориен

10060500 | Холандия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:45] 10060501 | Хераклес - Аякс
[Съб 17:30] 10060502 | ПСВ Айндховен - Твенте
[Нед 13:15] 10060503 | Спарта Ротердам - Фейенорд
[Съб 22:00] 10060504 | АЗ Алкмаар - ПЕК Цволе
[Съб 21:00] 10060505 | Хееренвеен - Витес
[Нед 17:45] 10060506 | Утрехт - Вилем II
[Нед 15:30] 10060507 | НЕК Ниймеген - Грьонинген
[Нед 21:00] 10060508 | Го Ахед Ийгълс - Фортуна Ситард
[Нед 17:45] 10060509 | Ваалвийк - Камбуур

10070600 | Англия-II
------------------------------------------------------------
[Съб 22:00] 10070601 | Рединг - Борнемут
[Съб 17:00] 10070602 | Сток Сити - Кардиф
[Съб 17:00] 10070603 | Бристол Сити - Барнзли
[Съб 17:00] 10070604 | Престън - Лутън
[Съб 17:00] 10070605 | Шефилд Юнайтед - Блякпул
[Съб 17:00] 10070606 | Суонзи - Питърбъро
[Съб 17:00] 10070607 | Мидълзбро - Бирмингам
[Съб 17:00] 10070608 | Хъдърсфийлд - Милуол
[Съб 17:00] 10070609 | Дарби Каунти - Блякбърн
[Съб 17:00] 10070610 | Хъл Сити - Ковънтри

20040700 | Испания
------------------------------------------------------------
[Нед 17:15] 20040701 | Атлетико Мадрид - Бетис
[Съб 17:15] 20040702 | Севиля - Осасуна
[Нед 22:00] 20040703 | Реал Сосиедад - Атлетик Билбао
[Съб 22:00] 20040704 | Барселона - Алавес
[Съб 19:30] 20040705 | Валенсия - Виляреал
[Нед 15:00] 20040706 | Кадис - Майорка
[Нед 19:30] 20040707 | Хетафе - Еспаньол

20090800 | Русия
------------------------------------------------------------
[Съб 16:30] 20090801 | Спартак Москва - Ростов
[Съб 19:00] 20090802 | Нижни Новгород - Локомотив Москва
[Нед 15:30] 20090803 | Арсенал Тула - Сочи
[Нед 18:00] 20090804 | Химки - Урал
[Нед 13:00] 20090805 | Уфа - Ахмат Грозни
[Съб 19:00] 20090806 | Краснодар - Криля Советов

20100900 | Испания-II
------------------------------------------------------------
[Нед 19:15] 20100901 | Валядолид - Ейбар
[Нед 15:00] 20100902 | Фуенлабрада - Жирона
[Съб 17:00] 20100903 | Уеска - Аморебиета
[Съб 22:00] 20100904 | Картахена - Понферадина
[Съб 19:15] 20100905 | Луго - Спортинг Хихон
[Нед 21:30] 20100906 | Сарагоса - Мирандес
[Нед 17:00] 20100907 | Овиедо - Малага

20121000 | Турция
------------------------------------------------------------
[Съб 16:00] 20121001 | Хатайспор - Бешикташ
[Нед 18:00] 20121002 | Галатасарай - Газиантеп ББ
[Съб 19:00] 20121003 | Коняспор - Фенербахче
[Нед 15:00] 20121004 | Аланияспор - Гьозтепе
[Съб 16:00] 20121005 | Алтай - Сивасспор
[Нед 12:30] 20121006 | Кайзериспор - Карагюмрюк

20131100 | Португалия
------------------------------------------------------------
[Съб 23:15] 20131101 | Спортинг Лисабон - Витория Гимараеш
[Съб 19:00] 20131102 | Порто - Боависта
[Нед 20:00] 20131103 | Белененсес - Санта Клара
[Съб 21:00] 20131104 | Ещорил - Бенфика
[Нед 22:30] 20131105 | Фамаликао - Визела
[Нед 17:30] 20131106 | Маритимо - Жил Висенте

20141200 | България
------------------------------------------------------------
[Нед 16:30] 20141201 | ЦСКА-София - Локомотив Пловдив
[Нед 19:00] 20141202 | Лудогорец - Берое
[Съб 19:00] 20141203 | Черно море - Левски София
[Нед 14:15] 20141204 | Пирин Благоевград - Царско село
[Съб 16:45] 20141205 | Локомотив София - Ботев Пловдив

20161300 | Белгия
------------------------------------------------------------
[Нед 14:30] 20161301 | Золте Варегем - РК Генк
[Нед 19:30] 20161302 | Андерлехт - Ауд Хеверлее Льовен
[Съб 21:45] 20161303 | Синт Тройден - Клуб Брюж
[Нед 17:00] 20161304 | Серкъл Брюж - Антверп
[Съб 19:30] 20161305 | Стандард Лиеж - Кортрайк
[Нед 22:00] 20161306 | АА Гент - Юнион Сент Жил
[Съб 17:15] 20161307 | Спортинг Шарльороа - Ойпен
[Съб 19:30] 20161308 | Беершот - Серен

20171400 | Швейцария
------------------------------------------------------------
[Нед 17:30] 20171401 | Лугано - Сервет
[Съб 19:00] 20171402 | Санкт Гален - Йънг Бойс
[Съб 21:30] 20171403 | Цюрих - Базел
[Нед 17:30] 20171404 | Лозана - Люцерн
[Нед 15:15] 20171405 | Сион - Грасхопърс

20181500 | Гърция
------------------------------------------------------------
[Нед 19:30] 20181501 | АЕК Атина - Арис Солун
[Съб 19:30] 20181502 | ПАОК Солун - Аполон Смирнис
[Съб 19:30] 20181503 | Панетоликос - Олимпиакос Пирея
[Нед 19:30] 20181504 | ПАС Янина - Астерас Триполис
[Нед 17:15] 20181505 | Панатинайкос - ОФИ Ираклион
[Нед 15:00] 20181506 | Ламия - Атромитос

20201600 | Бразилия
------------------------------------------------------------
[Нед 01:00] 20201601 | Фламенго - Атлетико Минейро
[Нед 23:15] 20201602 | Сао Пауло - Интернасионал
[Нед 21:00] 20201603 | Гремио - Палмейрас
[Нед 21:00] 20201604 | Сеара - Флуминензе
[Съб 23:00] 20201605 | Атлетико Паранаензе - Сантос
[Нед 01:15] 20201606 | Жувентуд - Баия
[Нед 03:00] 20201607 | Америка Минейро - Форталеза

20211700 | Норвегия
------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 20211701 | Бодьо/Глимт - Сандефьорд
[Нед 21:00] 20211702 | Волеренга - Бран
[Нед 19:00] 20211703 | Стрьомсгодсет - Молде
[Нед 19:00] 20211704 | Стабек - Хаугесунд
[Нед 19:00] 20211705 | Викинг - Сарпсборг 08
[Съб 19:00] 20211706 | Розенборг - Лилестрьом
[Съб 17:00] 20211707 | Кристиансунд - Тромсьо
[Нед 19:00] 20211708 | Од БК - Мьондален

20221800 | Австрия
------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 20221801 | Рапид Виена - ЛАСК Линц
[Нед 15:30] 20221802 | Щурм Грац - Волфсбергер
[Съб 18:00] 20221803 | Рийд - РБ Залцбург
[Нед 15:30] 20221804 | Тирол - Аустрия Виена
[Съб 18:00] 20221805 | Алтах - Хартберг
[Съб 18:00] 20221806 | Аустрия Клагенфурт - Адмира Вакер

30111900 | Германия-II
------------------------------------------------------------
[Съб 21:30] 30111901 | Хамбургер ШФ - Холщайн Кил
[Нед 14:30] 30111902 | Карлсруе - Падерборн
[Нед 14:30] 30111903 | Ханза Росток - Фортуна Дюселдорф
[Нед 14:30] 30111904 | Инголщат - Ян Регенсбург

30152000 | Мексико
------------------------------------------------------------
[Нед 01:00] 30152001 | Керетаро - Сантос Лагуна
[Нед 20:00] 30152002 | Толука - Леон
[Нед 04:00] 30152003 | УАНЛ Тигрес - Чивас Гуадалахара
[Нед 03:06] 30152004 | Пачука - УНАМ Пумас

30232100 | Швеция
------------------------------------------------------------
[Нед 16:00] 30232101 | Норшопинг - Елфсборг
[Съб 16:00] 30232102 | Сириус - Малмьо ФФ
[Нед 18:30] 30232103 | Йоребро - Юргорден
[Съб 18:30] 30232104 | Хекен - Калмар ФФ
[Съб 16:00] 30232105 | Варберг - Йостерсунд

30242200 | Дания
------------------------------------------------------------
[Нед 15:00] 30242201 | Рандерс - Мидтиланд
[Нед 19:00] 30242202 | Виборг - Брьондби
[Нед 17:00] 30242203 | ФК Копенхаген - Вейле
[Нед 15:00] 30242204 | Нордселанд - Олборг
[Нед 21:00] 30242205 | Сьондерийске - Силкеборг

30252300 | Англия-III
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 30252301 | Родъръм - Съндърланд
[Съб 17:00] 30252302 | Флийтууд - Уикъмб
[Съб 17:00] 30252303 | Чарлтън - Донкастър
[Съб 17:00] 30252304 | Джилингам - Акрингтън
[Съб 17:00] 30252305 | Линкълн Сити - Шрозбъри
[Съб 17:00] 30252306 | Челтнъм - Шефилд Уензди

30262400 | Англия-IV
------------------------------------------------------------
[Съб 16:00] 30262401 | Нортхямптън - Карлайл
[Съб 17:00] 30262402 | Солфърд Сити - Екзитър
[Съб 17:00] 30262403 | Нюпорт - Стивънидж
[Съб 17:00] 30262404 | Олдъм - Суиндън
[Съб 17:00] 30262405 | Харогейт - Бристол Роувърс
[Съб 17:00] 30262406 | Брадфорд - Форест Грийн

40000000 | Поток ДУЗПИ
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 40270001 | Селтик - Ливингстън (Шотландия)
[Съб 17:00] 40270002 | Рос Каунти - Хибърниън (Шотландия)
[Съб 17:00] 40270003 | Дънди Юнайтед - Сейнт Джонстън (Шотландия)
[Съб 20:30] 40280004 | Интер Маями - Ню Йорк Сити (САЩ)
[Съб 23:00] 40280005 | Ню Йорк РБ - КФ Монреал (САЩ)
[Съб 22:30] 40280006 | Реал Солт Лейк - Сан Хосе Ърткуейкс (САЩ)
[Съб 20:00] 40290007 | Дижон - Париж ФК (Франция-II)
[Съб 16:00] 40290008 | Тулуза - Гинган (Франция-II)
[Съб 20:00] 40290009 | Нанси - Сошо (Франция-II)
[Съб 16:00] 40310010 | Варта Познан - Лехия Гданск (Полша)
[Съб 21:00] 40310011 | Ягелония - Пяст Гливице (Полша)
[Съб 18:30] 40310012 | Гурник Забже - Заглембе Люблин (Полша)

50000000 | Поток ПСУ
------------------------------------------------------------
[Нед 14:00] 50270001 | Мъдъруел - Рейнджърс (Шотландия)
[Нед 19:00] 50280002 | Минесота Юнайтед - Спортинг Канзас (САЩ)
[Нед 22:00] 50280003 | Орландо Сити - Нашвил СК (САЩ)
[Нед 21:30] 50280004 | Хюстън Динамо - Колорадо Рапидс (САЩ)
[Нед 23:00] 50300005 | Хагуарес Кордоба - Атлетико Насионал (Колумбия)
[Нед 21:00] 50300006 | Онсе Калдас - Патриотас (Колумбия)
[Нед 18:30] 50310007 | Легия Варшава - Погон Шчечин (Полша)
[Нед 16:00] 50310008 | Гурник Ленчна - Раков (Полша)
[Нед 13:30] 50310009 | Висла Плоцк - Висла Краков (Полша)
[Нед 19:00] 50320010 | Славия Прага - Виктория Пилзен (Чехия)
[Нед 16:00] 50320011 | Баник Острава - Спарта Прага (Чехия)
[Нед 16:00] 50320012 | Яблонец - Пардубице (Чехия)
[Нед 19:30] 50330013 | Партизан - Чукарички (Сърбия)
[Нед 14:30] 50330014 | Ранички Крагуевац - Цървена звезда (Сърбия)
[Нед 18:00] 50330015 | Вождовац - ТСЦ Бачка Топола (Сърбия)
[Нед 20:30] 50360016 | Стяуа Букурещ - Арджеш (Румъния)
[Нед 17:30] 50360017 | Сепси - Динамо Букурещ (Румъния)
[Нед 15:00] 50360018 | Газ Метан Медиаш - Академика Клинчени (Румъния)
[Нед 23:00] 50380019 | О'Хигинс - Универсидад Католика (Чили)
[Нед 17:30] 50380020 | Антофагаста - Нубленсе (Чили)
[Нед 18:30] 50390021 | Риека - Осиек (Хърватия)
[Нед 16:00] 50390022 | Славен Копривница - Хайдук Сплит (Хърватия)
[Нед 14:30] 50400023 | Септември София - Созопол (България-II)
[Нед 14:30] 50400024 | Спартак Варна - Етър (България-II)
<>

.


СЛУЖЕБЕН ИЗБОР<>
ПОТОЦИ: Вариант 4
МАЧОВЕ: Вариант 2

.


ОСНОВНИ ПРАВИЛА<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.

СРОКОВЕ

- Краен срок за избор на потоци: сряда, 09:00 (краен срок за пускане на служебен избор на потоци: сряда, 11:00)
- Краен срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00 (краен срок за пускане на служебен избор на мачове: четвъртък, 23:00)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари: събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари: началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ<>
» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
» ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА

» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница DRAFT.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница LEAGUES.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или от 1 до 4 или от 5 до 8.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница MATCHES. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки B5:B12.
<>


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг