# [15101004] ● КРИВА НИВА [3:2] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг)
Автор
Съобщение
PMLeague
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Регистриран на: 01.06.2012 18:54 Мнения: 3907
# [15101004] ● КРИВА НИВА [3:2] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 26.10.2015 19:45
FT ======================================================================================== КРИВА НИВА 3:2 THUG SLUGS ========================================================================================
Последна промяна PMLeague на 01.11.2015 23:21, променена общо 10 пъти
 
Shifter
(Thug Slugs)
Регистриран на: 22.07.2012 14:22 Мнения: 3106 Местоположение: София
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [ : ] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 31.10.2015 21:07
Надя ни показва как трябва да се играе и вече е 0-2 с две хубави попадения, особено това на Дортмунд Е, попадението в Чехия е малко късметлийско, но все пак късметът е на страната на по-добрите. Мисля, че поне точката ни е сигурна - ще е малшанс домакините да отбележат три гола при оставащите им прогнози.
_________________
 
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 21:56 Мнения: 5150
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [ : ] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 31.10.2015 21:56
защо па чешкото да е късметлийско? супер го бяхме изиграли 1:1, 1:2. иначе браво на Барс за потоците и аз бих дал подобни
_________________ В град като София, никой не е невинен!
 
Shifter
(Thug Slugs)
Регистриран на: 22.07.2012 14:22 Мнения: 3106 Местоположение: София
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [ : ] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 31.10.2015 22:00
falkenbach написа:
защо па чешкото да е късметлийско? супер го бяхме изиграли 1:1, 1:2. иначе браво на Барс за потоците и аз бих дал подобни
Домакините с ЧК от 30-та изравняват в 80 и некоята и в 90-та победен гол за гостите. Нашите отигравания си бяха много правилни, просто мачът се разви малко странно А тия Грьонинген няма да е зле да вкарат още 1 гол, а не да се правят на класен отбор и да държат резултата...
_________________
 
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 14:36 Мнения: 2620
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [ : ] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 31.10.2015 22:21
Грьонинген, без значение дали ние си ги даваме или срещу нас се дават, винаги ни наебават.
_________________ Fortuna favet fortibus!
 
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 14:36 Мнения: 2620
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [ : ] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 01.11.2015 08:51
Както и очаквах, Нивите ни вкарват в Мексико. Резултатът се оформя 2:1 още в 18- тата минута и не се променя, въпреки че домакините са с човек по - малко от 30-тата минута. Нивата имат и повече възможности да вкарат гол и да вземат мача. Не разбрах защо Шифтъра бързаше да се радва, при толкова много останали атаки на противника. Излишно предизвикване на съдбата.
_________________ Fortuna favet fortibus!
 
Shifter
(Thug Slugs)
Регистриран на: 22.07.2012 14:22 Мнения: 3106 Местоположение: София
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [ : ] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 01.11.2015 09:52
На Враца написа:
Както и очаквах, Нивите ни вкарват в Мексико. Резултатът се оформя 2:1 още в 18- тата минута и не се променя, въпреки че домакините са с човек по - малко от 30-тата минута. Нивата имат и повече възможности да вкарат гол и да вземат мача. Не разбрах защо Шифтъра бързаше да се радва, при толкова много останали атаки на противника. Излишно предизвикване на съдбата.
Виновен, няма повече
_________________
 
kopacha
(Крива Нива)
Регистриран на: 04.08.2012 18:07 Мнения: 328
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [ : ] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 01.11.2015 21:57
Даа шифтера прибърза малко. Честита победа замеделци :)
_________________
 
tonzos_justice
(Red or Dead)
Регистриран на: 18.08.2012 15:00 Мнения: 6511
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [ : ] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 01.11.2015 22:01
Развоя на мача на Лилестрьом за Нивата за 3:2 е за филм на ужасите в ПМЛ.
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [ : ] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 01.11.2015 23:04
Благодаря. Успех по-нататък!
_________________ VENGA BOLUDOS!
 
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 14:36 Мнения: 2620
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [3:2] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 01.11.2015 23:29
Много съм разочарована. Ние можехме да хванем само руския. Другите мачове бяха невъзможни. Много добър избор на Кибика. Нивата са си домакински отбор и сега го потвърдиха. Ние оставаме на дъното. Яд ме е за Русия, защото се подведох по статистиката, която сочеше, че домакините печелят тези мачове, а и двата тима бяха под обичайното си ниво, но вече няма значение. Честита победа на Нивата. Смятам, че ще изпаднем.
_________________ Fortuna favet fortibus!
 
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 21:56 Мнения: 5150
Re: # [15101004] ● КРИВА НИВА [3:2] THUG SLUGS ● (ПМЛ 'А' лига, VI кръг) | 01.11.2015 23:56
На Враца написа:
Смятам, че ще изпаднем.
Не! Не се подавай на моментни разочарования Просто сме на периоди и е въпрос на време да нацелим ваксата и да побеждаваме.
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения